Nowy rok szkolny rozpoczęty


2 września na szkolnych korytarzach znów zagościł gwar i śmiech uczniów. Wakacyjne wspomnienia przerwał pierwszy dzwonek, który zapraszał na apel.

Nowy rok szkolny z uczniami szkół w Szczawinie, Giecznie, Słowiku i Dąbrówce Wielkiej powitali Wójt Gminy Zgierz Zdzisław Rembisz oraz Kierownik Referatu Edukacji i Spraw Społecznych Cezary Piotrowski.

 

  

 

 

Podczas inauguracji Wójt Gminy Zgierz wręczył nominacje na stanowiska dyrektorów szkół.
Na mocy Zarządzenia Wójta Gminy Zgierz stanowisko dyrektora szkoły w okresie od 1 września 2013 r. do 31 sierpnia 2018 r. powierzone zostało czterem dotychczasowym dyrektorom gminnych placówek oświatowych. Funkcje dyrektora sprawować będą nadal: Irena Konsowicz w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Szczawinie, Marek Stangreciak w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Giecznie, Maria Teresa Socalska w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Grotnikach i Elżbieta Sobczyńska-Kaźmierczak w Szkole Podstawowej w Besiekierzu Rudnym.

 

 

Były również serdeczne życzenia z okazji jubileuszu 30-lecia pracy zawodowej dla Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Wielkiej Anny Kulik. Podczas apelu inaugurującego nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Wielkiej z podziękowaniami za wieloletnią współpracę piękne bukiety kwiatów wręczyli Annie Kulik Wójt Gminy Zgierz wraz z Kierownikiem Referatu Edukacji i Spraw Społecznych UGZ oraz Rada Pedagogiczna szkoły.

 

 

 

Nowy rok szkolny niesie ze sobą wiele wyzwań i obowiązków. Wszystkim uczniom życzymy zatem zapału do pracy w ciągu nadchodzących 10 miesięcy oraz cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów.

Aby obejrzeć zdjęcia w większej rozdzielczości, przejdź do galerii tutaj

Data publikacji: 2013-09-05 09:30