II Samorządowe Zawody Pływackie w OzorkowieKliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii

Sześć trzyosobowych drużyn wzięło udział w II Samorządowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Ozorkowa, zorganizowanych 28 września z okazji jubileuszu 13-lecia Miejskiej Krytej Pływalni „Wodnik”.

Zawodnicy sprawdzali swoje umiejętności i szybkość w pięciu sztafetach: z rzutką pn. „ratunku”, na zjeżdżalni, z dużą piłką fitness, z „makaronem” i w sztafecie tradycyjnej w stylu dowolnym.

Najlepsza okazała się ekipa z Urzędu Gminy w Głownie, drugie miejsce zajęli radni Rady Miejskiej w Ozorkowie, na trzeciej pozycji uplasowali się reprezentanci Urzędu Miejskiego w Ozorkowie. Swoje drużyny wystawiły do zawodów również: Starostwo Powiatowe w Łęczycy, Starostwo Powiatowe w Zgierzu i Urząd Gminy Zgierz.

Nasz urząd reprezentowali: Dominika Stolarska z Biura Obsługi Rady, Jacek Felczak – Kierownik Referatu Informatyki oraz Waldemar Gorzak z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Medale dla najlepszych trzech drużyn oraz puchar dla zwycięzców wręczyli Przewodniczący Rady Miejskiej w Ozorkowie oraz asystent Burmistrza Miasta Ozorkowa.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy, gadżety i drobne upominki.

Data publikacji: 2012-10-01 15:32