Biesiada Karnawałowa Powiatu Zgierskiego


Setki gości, wojewódzkie, powiatowe i lokalne władze, szefowie agencji rolnych, koła gospodyń wiejskich, zespoły ludowe i rodzimi rękodzielnicy, hucznie pożegnali zimowy czas zabaw i maskarad, bawiąc się wspólnie na zorganizowanej przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego i Starostwo Powiatowe w Zgierzu „Biesiadzie Karnawałowej Powiatu Zgierskiego”.

W sali „Izabell” w Bratoszewicach, podczas kilkugodzinnej imprezy, mającej na celu integrować środowiska rolnicze z terenu wszystkich gmin należących do powiatu zgierskiego, można było podziwiać na scenie lokalnych artystów - reprezentantów regionów, przez które przebiega linia autobusowa 3A, która stała się wątkiem przewodnim tegorocznej biesiady. O podniebienia biesiadników zadbały panie z KGW.

Przejdź do galerii zdjęć tutaj

Na Biesiadzie Karnawałowej Gminę Zgierz reprezentowali: Wójt Gminy Zgierz Zdzisław Rembisz, Zastępca Wójta Gminy Zgierz Marek Kominiak, Sekretarz Gminy Zgierz Bogusława Szczecińska, Kierownik Referatu Rozwoju, Promocji i Kultury UGZ Wioleta Głowacka oraz gminne KGW.

na podst. www.powiat.zgierz.pl
Data publikacji: 2014-03-07 13:50